motoger

Halogen prawy Rover 75

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Halogen prawy Rover 75
Halogen prawy Rover 75

Sprzedawcy części do Rover 75:

moto2
giełda części słomczyn
części używane poznań
auto szrot
części moto2
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
moto2.pl
auto części zamienne
giełda części
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
auto części
części szrot samochodowy
gielda czesci
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto części poznań
auto czesci zamienne
auto części warszawa
auto kasacja części używane
części używane opel
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Halogen prawy Rover 75 Cena

Używane części do Rover 75 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Halogen prawy. Części w kategorii Oświetlenie. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-14 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-06 - numer oferty 31303831. Część używana Halogen prawy do Rover 75 jest wystawione do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Halogen prawy Rover 75 2.4 2000 terenowy. Tanio Halogen prawy Rover 75 2.4 2000 terenowy. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.4 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2003. Nadwozie tego pojazdu to terenowy i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Rover. Ten model 75 na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym halogen prawy i teraz mogłem naprawić samemu Rover 75. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Rover 75. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Czytałem na forum, że Rover 75 to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Rover 75 bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Rover 75. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane halogen prawy do 75. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym motoger.pl ten halogen prawy. Wszystko było na miejscu z halogen prawy nie było problemu wszystko sprawne Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wpisałem halogen prawy na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Rover 75. Rozpocząłem poszukiwania halogen prawy. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Rover 75. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić halogen prawy w Rover 75. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę halogen prawy do Rover 75. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie halogen prawy. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo halogen prawy. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Rover 75 na części.  


KONTAKT

tanio Halogen prawy Rover 75

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Halogen prawy Rover 75
Copyright © 2025. MOTOGER.pl